Link checker (2.0.1) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Reset
cy: Ailosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Error
cy: Gwall

en: Page
cy: Tudalen

en: Never
cy: Byth

en: Method
cy: Dull

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
