Link checker (2.0.1) - en to et translation catalogue (33 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Disabled
et: Keelatud

en: Logging
et: Logimine

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Error
et: Viga

en: Page
et: Lehekülg

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Desc
et: Kahanev

en: Method
et: Meetod

en: Last checked
et: Viimati kontrollitud

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Result
et: Tulemus

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Base path
et: Baasasukoht

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Link ID
et: Lingi ID

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Edit link settings
et: Muuda lingi seadeid

en: Check settings
et: Kontrolli seadeid

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Link to entity
et: Link olemile

en: Displaying @start - @end of @total
et: Kuvatakse @start - @end / @total

en: Entity language
et: Olemi keel

en: The label of the entity that is related to the file.
et: Failiga seotud olemi silt.

en: Make entity label a link to entity page.
et: Lingi olemi silt olemi lehele.
