Link checker (2.0.1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: URL
ne: यूआरएल

en: Error
ne: त्रुटि

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: « First
ne: « पहिलो

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
