Link checker (2.0.1) - en to uk translation catalogue (39 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Logging
uk: Журналювання

en: Reset
uk: Скинути

en: Settings
uk: Налаштування

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: URL
uk: URL-адреса

en: Error
uk: Помилка

en: Page
uk: Сторінка

en: Never
uk: Ніколи

en: Desc
uk: Спад

en: Method
uk: Спосіб

en: Last checked
uk: Востаннє перевірено

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Error handling
uk: Управління помилками

en: Result
uk: Результат

en: Failed
uk: Невдало

en: Base path
uk: Основний шлях

en: Apply
uk: Застосувати

en: Log level
uk: Рівень журналювання

en: Offset
uk: Зміщення

en: Maintenance
uk: Обслуговування

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Link ID
uk: ID посилання

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Check settings
uk: Перевірте параметри

en: Warnings and errors
uk: Попередження й помилки

en: Status code
uk: Код стану

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Asc
uk: Зрост

en: Entity field
uk: Поле сутності

en: Master
uk: Головне

en: Link to entity
uk: Посилання на сутність

en: Displaying @start - @end of @total
uk: Показ @start - @end з @total

en: Entity language
uk: Мова сутності

en: The label of the entity that is related to the file.
uk: Мітка сутності, що пов'язана з файлом.

en: Make entity label a link to entity page.
uk: Зробити мітку сутності посиланням на сторінку сутності.
