Link checker (2.1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Disabled
ar: معطل

en: Logging
ar: تسجيل

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: URL
ar: العنوان URL

en: Error
ar: خطأ

en: Page
ar: الصفحة

en: Never
ar: أبدا

en: Desc
ar: تنازلي

en: Method
ar: الطريقة

en: Last checked
ar: أخر تحقق

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Result
ar: نتيجة

en: Failed
ar: فشل

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
