Link checker (2.1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Error
eo: Eraro

en: Page
eo: Paĝo

en: Never
eo: Neniam

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
