Link checker (2.1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Error
nn: Feil

en: Page
nn: Nettside

en: Never
nn: Aldri

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
