Link checker (2.1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Settings
ps: امستنې

en: URL
ps: پته (URL)

en: Error
ps: تیروتنه

en: Page
ps: پاڼه

en: Never
ps: هيڅکله

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
