Link checker (2.1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (32 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Logging
ro: Logare

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: General settings
ro: Setări generale

en: Error
ro: Eroare

en: Page
ro: Pagina

en: Never
ro: Niciodată

en: Desc
ro: Descendent

en: Method
ro: Metodă

en: Last checked
ro: Ultima verificare

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Result
ro: Rezultat

en: Failed
ro: Eșuat

en: Base path
ro: Cale de bază

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Link ID
ro: ID-ul link-ului

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Check settings
ro: Verifică setările

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Link to entity
ro: Legătură către entitate

en: Displaying @start - @end of @total
ro: Afișare @start - @end din @total

en: Entity language
ro: Limba entității

en: The label of the entity that is related to the file.
ro: Eticheta entității care este asociată fișierului.

en: Make entity label a link to entity page.
ro: Faceți eticheta entității o legătură către pagina entității.
