Link checker (2.0.2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Settings
bs: Postavke

en: Error
bs: Greška

en: Page
bs: Strana

en: Last checked
bs: Zadnji put provjereno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
