Link checker (2.0.2) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།
