Link checker (2.0.2) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Error
gu: ભુલ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Never
gu: કદી નહી

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Result
gu: પરિણામ

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું

en: Apply
gu: લાગુ કરો
