Link checker (2.0.2) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Disabled
he: מושבת

en: Logging
he: רישום ביומן

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: URL
he: כתובת URL

en: Error
he: שגיאה

en: Page
he: דף

en: Never
he: אף פעם

en: Desc
he: יורד

en: Method
he: שיטה

en: Last checked
he: נבדק לאחרונה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Result
he: תוצאה

en: Failed
he: נכשל

en: Base path
he: הנתיב הבסיסי

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Maintenance
he: תחזוקה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Check settings
he: בדיקת הגדרות

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Link to entity
he: קישור לישות
