Link checker (2.0.2) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Logging
lv: Notikumu reģistrācija

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Error
lv: Kļūda

en: Page
lv: Lapa

en: Never
lv: Nekad

en: Desc
lv: Dilst.

en: Method
lv: Veids

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Result
lv: Rezultāts

en: Base path
lv: Bāzes ceļš

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
