Link checker (2.0.2) - en to pl translation catalogue (37 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Logging
pl: Logowanie

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Error
pl: Błąd

en: Page
pl: Strona

en: Never
pl: Nigdy

en: Desc
pl: Malejąco

en: Method
pl: Metoda

en: Last checked
pl: Ostatnio sprawdzano

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Error handling
pl: Obsługa błędów

en: Result
pl: Wynik

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Base path
pl: Ścieżka bazowa

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Log level
pl: Poziom logowania

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Maintenance
pl: Konserwacja

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Link ID
pl: Identyfikator odnośnika

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Check settings
pl: Ustawienia kontroli

en: Status code
pl: Kod statusu

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Entity field
pl: Pole encji

en: Master
pl: Główny

en: Link to entity
pl: Odnośnik do encji

en: Displaying @start - @end of @total
pl: Wyświetlanie @start - @end z @total

en: Entity language
pl: Język encji

en: The label of the entity that is related to the file.
pl: Etykieta encji powiązanej z plikiem.

en: Make entity label a link to entity page.
pl: Przekształć etykietę encji na odnośnik do strony encji.
