Link checker (2.0.2) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Never
th: ไม่เคย

en: Result
th: ผล

en: Failed
th: ไม่ผ่าน

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี

en: Displaying @start - @end of @total
th: แสดง @start - @end of @total

en: The label of the entity that is related to the file.
th: ชื่อของเอนทิตีที่เกี่ยวข้องกับไฟล์
