Link checker (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Logging
ur: اندراج

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Error
ur: خرابی

en: Page
ur: صفحہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
