Link checker (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (33 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Logging
fi: Lokit

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Error
fi: Virhe

en: Page
fi: Sivu

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Method
fi: Tapa

en: Last checked
fi: Tarkistettu viimeksi

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Result
fi: Tulos

en: Base path
fi: Peruspolku

en: Apply
fi: Käytä

en: Link checker
fi: Linkkien tarkistus

en: Broken links report
fi: Lista rikkinäisistä linkeistä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Link ID
fi: Linkin ID

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Broken links
fi: Rikkinäiset linkit

en: Shows a list of broken links in content.
fi: Näyttää listan rikkinäisistä linkeistä sisällössä.

en: Edit link settings
fi: Muokkaa linkin asetuksia

en: Check settings
fi: Tarkista setukset

en: Entity field
fi: Entiteetin kenttä

en: Master
fi: Isäntä

en: Entity id
fi: Entiteetin ID

en: Link to entity
fi: Linkitä entiteettiin

en: Entity language
fi: Kokonaisuuden kieli

en: The label of the entity that is related to the file.
fi: Tiedostoon liittyvän entiteetin etiketti.

en: Make entity label a link to entity page.
fi: Tee entiteetin etiketistä linkki entiteetin sivulle.
