Link checker (8.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Logging
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸುತ್ತಿದೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
