Link checker (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Settings
sk: Nastavenia

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Error
sk: Chyba

en: Page
sk: Strana

en: Never
sk: Nikdy

en: Desc
sk: Zostupne

en: Method
sk: Metóda

en: Last checked
sk: Posledné kontrolované

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Maintenance
sk: Údržba

en: Errors only
sk: Len chyby

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Link ID
sk: ID odkazu

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Logging level
sk: Úroveň záznamov

en: Asc
sk: Vzostupne
