Link checker (8.x-1.0-beta5) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Disabled
vi: Tắt

en: Logging
vi: Ghi chép

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Settings
vi: Thiết lập

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Error
vi: Lỗi

en: Page
vi: Trang

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Method
vi: Phương thức

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Failed
vi: Thất bại

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
