Link checker (8.x-1.0-beta6) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Error
hy: Սխալ

en: Page
hy: Էջ

en: Never
hy: Երբեք

en: Last checked
hy: Ստուգվել է

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
