Link checker (8.x-1.0-beta6) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Error
ka: შეცდომა

en: Page
ka: გვერდი

en: Never
ka: არასდროს

en: Desc
ka: აღწერა

en: Method
ka: მეთოდი

en: Result
ka: შედეგი

en: - All -
ka: - ყველა -
