Link checker (8.x-1.0-beta6) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Logging
lt: Užrašoma

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Error
lt: Klaida

en: Page
lt: Puslapis

en: Never
lt: Niekada

en: Method
lt: Būdas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Result
lt: Rezultatas

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Log level
lt: Rašymo lygis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
