Link checker (8.x-1.0-beta6) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: URL
ug: ئادرېس

en: Error
ug: خاتالىق

en: ,
ug: ،

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Maintenance
ug: ئاسراش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Link ID
ug: ئۇلانما IDسى
