Link checker (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Error
hr: Greška

en: Page
hr: Stranica

en: Never
hr: Nikada

en: Desc
hr: Silazno

en: Method
hr: Metoda

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Result
hr: Rezultat

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
