Link checker (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Logging
is: Kerfisskráning

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: URL
is: vefslóð

en: Error
is: Villa

en: Page
is: Síða

en: Never
is: Aldrei

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
