Link checker (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Error
ast: Fallu

en: Page
ast: Páxina

en: Never
ast: Nunca

en: Method
ast: Métodu

en: Failed
ast: Falló
