Link checker (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Last checked
bo: མཐའ་མཇུག་བལྟས་པ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Base path
bo: རྨང་གཞིའི་སྦྲེལ་ལམ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Entity field
bo: དངོས་གཞིའི་གནས་ཁོངས

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
