Link checker (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Logging
ca: Registre

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Page
ca: Pàgina

en: Never
ca: Mai

en: Method
ca: Mètode

en: Last checked
ca: Validat per darrera vegada

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Result
ca: Resultat

en: Failed
ca: Fallat

en: Base path
ca: Camí base

en: Apply
ca: Aplica

en: Broken links report
ca: Informe d'enllaços trencats

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Maintenance
ca: Manteniment

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Link ID
ca: ID de l'enllaç

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Check settings
ca: Paràmetres de comprovació

en: Status code
ca: Codi d'estat

en: Master
ca: Mestre

en: Entity id
ca: Id de l'entitat

en: Link to entity
ca: Enllaça a l'entitat

en: Displaying @start - @end of @total
ca: Es mostren @start - @end de @total

en: Entity language
ca: Llengua de l'entitat

en: The label of the entity that is related to the file.
ca: L'etiqueta de l'entitat que està relacionada amb el fitxer.
