Link checker (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Logging
cs: Zápis do logu

en: Settings
cs: Nastavení

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Error
cs: Chyba

en: Page
cs: Stránka

en: Never
cs: Nikdy

en: Desc
cs: Sestupně

en: Method
cs: Metoda

en: Last checked
cs: Naposled kontrolováno

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Base path
cs: Cesta k webu

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Link ID
cs: ID odkazu

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Check settings
cs: Nastavení kontroly

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Link to entity
cs: Odkázat na entitu

en: Entity language
cs: Jazyk entity
