Link checker (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Error
sl: Napaka

en: Page
sl: Stran

en: Never
sl: Nikoli

en: Method
sl: Metoda
