Link checker (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Error
ta: வழு

en: Page
ta: பக்கம்
