Link checker (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Settings
mr: संरचना

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Error
mr: तृटी

en: Page
mr: पान

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Method
mr: पद्धत(Method)

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
