Linked Data Lookup Field (1.0.1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Base URL
fr: URL de base

en: Machine name
fr: Nom système

en: About
fr: À propos

en: Query results
fr: Résultats de requête

en: Data source
fr: Source de données

en: Third party settings
fr: Paramètres des tierces-parties

en: @label settings
fr: Paramètres de @label

en: Text value
fr: Valeur textuelle

en: %name: may not be longer than @max characters.
fr: %name : ne peut dépasser @max caractères.

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.
