Linked Data Lookup Field (1.0.1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Label
uk: Мітка

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Base URL
uk: Базовий URL

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: Query results
uk: Результат запиту

en: Data source
uk: Джерело даних

en: Third party settings
uk: Сторонні налаштування

en: Text value
uk: Текстове значення

en: %name: may not be longer than @max characters.
uk: %name: має перевищувати @max символів.

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
