Linked Data Lookup Field (1.1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Third party settings
ar: إعدادات الطرف الثالث

en: The referenced entity (%type: %id) does not exist.
ar: (%type: %id) الصفحة المشار اليها غير موجودة

en: %name: may not be longer than @max characters.
ar: %name: لايكون اطول من  @max احرف.

en: This entity (%type: %label) cannot be referenced.
ar: (%type: %label) لايمكن الرجوع.
