Linked Data Lookup Field (1.1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Label
ro: Etichetă

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Base URL
ro: URL de bază

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Query results
ro: Rezultatele interogării

en: Third party settings
ro: Configurări externe

en: Text value
ro: Valoare text

en: The referenced entity (%type: %id) does not exist.
ro: Entitatea de referință (%type: %id) nu există.

en: %name: may not be longer than @max characters.
ro: %name: nu poate fi mai lung de @max caractere.

en: This entity (%type: %label) cannot be referenced.
ro: Această entitate (%type: %label) nu poate fi referită.
