Linked Data Lookup Field (1.1.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Label
sv: Etikett

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Base URL
sv: Bas URL

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Query results
sv: Databasfrågans resultat

en: Third party settings
sv: Tredjepartsinställningar

en: Text value
sv: Textvärde

en: The referenced entity (%type: %id) does not exist.
sv: Det refererade objektet (%type: %id) finns inte.

en: %name: may not be longer than @max characters.
sv: %name: får inte vara längre än @max tecken.

en: This entity (%type: %label) cannot be referenced.
sv: Detta objekt (%type: %label) kan inte refereras.
