Linked Data Lookup Field (1.1.1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Query results
nl: Query-resultaten

en: Third party settings
nl: Instellingen van derden

en: @label settings
nl: @label instellingen

en: Text value
nl: Tekstwaarde

en: The referenced entity (%type: %id) does not exist.
nl: De entiteitreferentie (%type: %id) bestaat niet.

en: %name: may not be longer than @max characters.
nl: %name: mag niet langer zijn dan @max tekens.

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.

en: This entity (%type: %label) cannot be referenced.
nl: Er kan niet worden verwezen naar deze entiteit (%type: %label).
