Linked Entity Reference (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Label
da: Etiket

en: Options
da: Valg

en: Fields
da: Felter

en: Autocomplete
da: Autofuldfør

en: External links only
da: Kun eksterne links

en: An autocomplete text field.
da: Et tekstfelt med autofuldførelse.

en: Display the label of the referenced entities.
da: Vis label for de refererede entities.

en: Rendered entity
da: Renderet entity

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
da: Vis de refererede entities renderet af entity_view().

en: Allowed link type
da: Tilladt link-type

en: Internal links only
da: Kun interne links

en: Both internal and external links
da: Både interne og eksterne links

en: This must be an external URL such as %url.
da: Skal være en ekstern URL som f.eks. %url.

en: Media library
da: Medie bibliotek
