Linked Entity Reference (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Label
ar: التسمية

en: URL
ar: العنوان URL

en: Options
ar: الخيارات

en: Fields
ar: الحقول

en: Reference
ar: مرجع

en: External links only
ar: روابط خارجية فقط
