Linked Entity Reference (1.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: URI
gu: યુઆરઆઇ

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ
