Linked Entity Reference (1.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Label
uk: Мітка

en: URL
uk: URL-адреса

en: Options
uk: Опції

en: Fields
uk: Поля

en: Reference
uk: Посилання

en: Autocomplete
uk: Автодоповнення

en: External links only
uk: Лише зовнішні посилання

en: An autocomplete text field.
uk: Текстове поле автодоповнення .

en: Display the label of the referenced entities.
uk: Відобразити мітку сутностей за посиланням.

en: Rendered entity
uk: Згенерована сутність

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
uk: Відобразити сутності за посиланнями, генеруючи їх за допомогою entity_view().

en: Allowed link type
uk: Дозволені типи посилань

en: Internal links only
uk: Лише внутрішні посилання

en: Both internal and external links
uk: Внутрішні і зовнішні посилання

en: This must be an external URL such as %url.
uk: Це має бути зовнішньою URL-адресою на кшталт %url.

en: Media library
uk: Медіатека

en: Allows you to select items from the media library.
uk: Дозволяє вибирати об'єкти з медіатеки.

en: Manually entered paths should start with one of the following characters: / ? #
uk: Вручну введені шляхи мають починатися з однієї з наступних літер: / ? #

en: This must be an internal path such as %add-node. You can also start typing the title of a piece of content to select it. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only.
uk: Це має бути внутрішній шлях, як-от %add-node. Також можна почати вводити назву матеріалу для того, щоб обрати його. Для посилання на головну сторінку введіть %front. Введіть %nolink для відображення тільки текстового посилання.

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only.
uk: Почніть вводити частину назви матеріалу для того, щоб обрати його. Також може ввести внутрішній шлях матеріалу, як-от %add-node, або зовнішню URL-адресу на кшталт %url. Для посилання на головну сторінку введіть %front. Введіть %nolink для відображення тільки текстового посилання.
