Linked Entity Reference (1.0.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Link
fa: پیوند

en: Label
fa: برچسب

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Fields
fa: فیلدها

en: Reference
fa: ارجاع

en: Autocomplete
fa: تکمیل خودکار

en: An autocomplete text field.
fa: یک فیلد متنی autocomplete

en: Display the label of the referenced entities.
fa: نمایش عنوان عناصر ارجاع‌یافته.

en: Rendered entity
fa: بخش ارائه شده
