Linked Entity Reference (1.0.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Link
hy: Հղում

en: Label
hy: Պիտակ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: This must be an external URL such as %url.
hy: Սա պետք է լինի արտաքին URL, օրինակ՝ %url:
