Linked Entity Reference (1.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Link
lv: Saite

en: Label
lv: Etiķete

en: Options
lv: Iespējas

en: Fields
lv: Lauki

en: Reference
lv: Atsauce

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana
