Linked Entity Reference (1.0.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Options
nl: Opties

en: Fields
nl: Velden

en: Reference
nl: Referentie

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: External links only
nl: Alleen externe links

en: An autocomplete text field.
nl: Een automatisch aanvullen-tekstveld.

en: Display the label of the referenced entities.
nl: Het label van de gerefereerde entiteit weergeven.

en: Rendered entity
nl: Weergegeven entiteit

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
nl: Toon de gerefereerde entiteiten weergegeven door entity_view().

en: Allowed link type
nl: Toegestaan ​​linktype

en: Internal links only
nl: Alleen interne links

en: Both internal and external links
nl: Interne en externe links

en: This must be an external URL such as %url.
nl: Dit moet een externe URL zijn, zoals %url.

en: Media library
nl: Media-bibliotheek

en: Allows you to select items from the media library.
nl: Maakt het mogelijk items uit de mediabibliotheek te kiezen.

en: Manually entered paths should start with one of the following characters: / ? #
nl: Handmatig ingevoerde paden moeten starten met een van de volgende tekens: / ? #

en: This must be an internal path such as %add-node. You can also start typing the title of a piece of content to select it. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only.
nl: Dit moet een intern pad zijn, zoals %add-node. Of begin de titel van een inhoudsitem te typen om het te selecteren. Vul %front in om naar de voorpagina te verwijzen. Vul %nolink in om alleen de link-tekst weer te geven.

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only.
nl: Begin de titel van een inhoudsitem te typen om het te selecteren. Het is ook mogelijk een intern pad op te geven zoals %add-node of een externe URL zoals %url. Vul %front in om naar de voorpagina te verwijzen. Vul %nolink in om alleen de link-tekst weer te geven.
