Linked Entity Reference (1.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Link
sv: Länk

en: Label
sv: Etikett

en: Options
sv: Alternativ

en: Fields
sv: Fält

en: Reference
sv: Referens

en: Autocomplete
sv: Automatiskt kompletterande

en: External links only
sv: Enbart externa länkar

en: An autocomplete text field.
sv: Ett automatiskt kompletterande textfält.

en: Display the label of the referenced entities.
sv: Visa etiketten för de refererade objekten.

en: Rendered entity
sv: Genererat objekt

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
sv: Visa de refererade objekten som genererats av entity_view().

en: Media library
sv: Mediabibliotek

en: Allows you to select items from the media library.
sv: Låter dig välja objekt från mediebiblioteket.
