Linked Field (8.x-1.3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Type
az: Növ

en: Field
az: Sahə

en: Text
az: Mətn

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Advanced
az: Əlavə

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: - Select -
az: - Seçin -
